הצטרפו לחברות המובילות

עם חסות בכנס SunnySide APV

אנו מזמינים אותך לקחת חלק בחדשנות בת קיימא על ידי הצטרפותך כספונסר בכנס SunnySide APV Summit 2024

בעולם בו אנרגיה מתחדשת וחקלאות מצטלבים, השתתפות החברה שלך באירוע היא קריטית.
יחד, נוכל לדאוג לביטחון אנרגתי ותזונתי בזמני אתגר ומשבר, לספק תמיכה לחקלאות הישראלית וליצור שותפויות חדשות לעתיד בר קיימא.

מספר סיבות למה החברה שלך צריכה לקחת חלק ב-SunnySide APV:

נראות:
הלוגו שלך יהיה מזוהה עם חדשנות טכנולוגיית. הכנס האגרו-וולטאי המוביל בארץ מושך מובילי תעשייה, יזמים, חקלאים ואקדמיה, מה שמבטיח שהלוגו והמסר שלך יגיעו לקהל מגוון ומשפיע.

הרחבת הנטוורקינג:
התחבר לכוחות המניעים את פיתוח התעשייה. האירוע שלנו מספק פלטפורמה ייחודית ליצירת קשרים משמעותיים עם שחקני מפתח ומטפח שיתופי פעולה שיכולים לעצב את המסלול העסקי שלך.

מנהיגות מחשבתית:
מצב את החברה שלך כמובילת דעה על ידי השתתפות בפאנלים ובשולחנות עגולים, שתף בתובנות ובמומחיות שלך על ההווה והעתיד של פתרונות אגרו-וולטאים.

כל מה שחדש:
הצג את המוצרים והחידושים האחרונים שלך בביתן בתערוכה שמלווה את הכנס. צור קשר עם המשתתפים, ייצר לידים והדגם כיצד הפתרונות שלך מעצבים את עתיד האנרגיה בחקלאות.

חשיפה במדיה חברתית:
תהנה מהדהוד המותג שלך במדיה החברתית שלנו. קידום מכירות בפלטפורמות שונות, חשיפה לקהלים מקומיים ועולמיים הנלהבים מאגריטק ואנרגיה מתחדשת.

קצור השפעה:
הצג את המחויבות שלך לקיימות וחדשנות על ידי תמיכה באירוע המוקדש לעיצוב עתיד ירוק וחכם יותר לחקלאות. קדם אחריות תאגידית וחזק את הקשר של החברה שלך עם צרכנים המודעים לסביבה.

בעידן שבו עתיד בר קיימא הוא ערך בעל חשיבות עליונה, חסות ב- SunnySide APV היא השער שלך למיצוב המותג שלך, ביסוס שותפויות אסטרטגיות והשפעה מתמשכת על הנוף החקלאי-אנרגתי. אל תחמיצו את ההזדמנות להיות בחזית המהפכה האגרו-וולטאית - הבטיחו את החסות שלכם עכשיו ותנו למותג שלכם לבהוק בירוק של חדשנות!️

לשאלות ובירורים צרו קשר:
אריק בן-מאיר קוזקוב, [email protected] / 058-6054963